• Kiermasz na Rynku

• W ten weekend tj. w sobotę i niedzielę  17 i 18 grudnia w godzinach 10.00-18.00 na Rynku w Skawinie odbędzie się kiermasz bożonarodzeniowy. Wśród stoisk z świątecznymi ozdobami i dekoracjami znajdzie się również stoisko naszego przedszkola. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas na Rynku.

W trakcie jarmarku planowane są różnorodne imprezy : wspólne śpiewanie kolęd, rodzinne warsztaty, świąteczne animacje dla dzieciaków i inne atrakcje.

Więcej informacji na stronie

• Przedszkolna Wigilia

• We wtorek 20 grudnia 2022 ok. godz. 10.30 odbędzie się "Opłatkowe spotkanie" dla wszystkich przedszkolaków i pracowników przedszkola. W czasie spotkania będziemy wspólnie kolędować i składać sobie świąteczne życzenia. Po wspólnej uroczystości dzieci rozejdą się do swoich sal, gdzie zasiądą do wigilijnego stołu.
            Prosimy aby w tym dniu (w miarę możliwości) dzieci przyszły do przedszkola odświętnie ubrane .

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję pieczenia „Ciasteczek z wróżbą”.

Dziękujemy:

Mamie i siostrze  Mai   z  grupy I,

Mamie i siostrze  Mai , Mamie Antosia , Mamie Alicji  z grupy II

Mamie i siostrze Przemka  , Mamie Marysi , Mamie Madzi , Mamie Artura    z grupy III,

Babci Alberta , Babci Maksymiliana  z grupy IV

Mamie i siostrze Miłosza , Babci Helenki  z grupy V

Babci Milana  z grupy VI

Babci Huberta  z grupy VII

Pani Basi Żmuda z naszej przedszkolnej Kuchni.

Wszystkim tym dzieciom, które pomagały swoim mamom w pieczeniu, ozdabianiu i pakowaniu ciiasteczek.

Pieniądze uzyskane z kiermaszu zasiliły konto Rady Rodziców.