• Sesja zdjęciowa

• Na pocztę mailową został przesłany link ze zdjęciami z sesji zdjęciowej „Jesienny Portret”.

W linku znajduje się instrukcja zamawiania zdjęć.

Galeria będzie dostępna przez 2 tygodnie.

Sesja uzupełniająca dla dzieci, które były nieobecne w dniu  robienia zdjęć , odbędzie się 07.11.2023 Zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: przedszkole3skawina@gmail.com

Rodzice, którzy już zgłosili chęć udziału dziecka w sesji uzupełniającej są wpisani na listę i nie muszą po raz kolejny przesyłać zgłoszenia.

• Płatności za wrzesień 2023

Zwracamy się z prośbą do rodziców, którzy na koniec sierpnia 2023 na saldzie końcowym mają:

• nadpłatę wynikającą z wpłaconych, a nie wykorzystanych środków za dyżur wakacyjny,
            • niedopłatę z powodu braku wpłaty odsetek za II kwartał

aby do rachunku za miesiąc wrzesień 2023 doliczyli niedopłatę lub odliczyli nadpłatę.

Informację o nadpłacie lub niedopłacie można uzyskać od osoby pełniącej dyżyr w szatni.

Prosimy o wpłacanie dokładnie wyliczonej kwoty