• Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek

• W poniedziałek 18.12.2024 ok. godziny 11.30 w ramach Gminnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek odbędzie się wspólne kolędowanie przedszkolaków i pracowników przedszkola.
            W związku z tym prosimy  aby w tym dniu (w miarę możliwości) dzieci przyszły do przedszkola odświętnie ubrane.

• Przedszkolna Wigilia

• We wtorek 19 grudnia 2023 ok. godz. 10.00 odbędzie się "Opłatkowe spotkanie" dla wszystkich przedszkolaków i pracowników przedszkola. W czasie spotkania starszaki z oddziału V przedstawią jasełka. Po wspólnej uroczystości dzieci rozejdą sie do swoich sal, gdzie będą składać sobie świąteczne życzenia, łamać się opłatkiem i zasiądą do wigilijnego stołu .
            Prosimy aby w tym dniu (w miarę możliwości) dzieci przyszły do przedszkola odświętnie ubrane.

• Dyżur wakacyjny 2024

• Informujemy, iż dyżur wakacyjny w roku 2024 odbedzie się w miesiącu sierpniu. Więcej informacji, w tym termin rekrutacji przekażemy do informacji w kwietniu 2024r.

• Podziękowania

• Serdecznie dziękujemy  wszystkim, którzy włączyli się w akcję pieczenia „Ciasteczek z wróżbą”.

Dziękujemy:

Gr. I : Mamie Alicji, Mamie Oli Ł., Babci Huberta , Mamie Tymka

Gr. II: Mamie Hani ., Mamie Justynki

Gr. III: Mamie  Mai

Gr. IV: Babci i Mamie Milana , Mamie Mai

Gr. V: Mamie Przemka. , Mamie Marysi ., Mamie Artura ., Babci Lilki

Gr. VI: Mamie Poli

oraz naszej Kucharce- Pani Magdalenie

Wszystkim tym dzieciom, które pomagały swoim mamom w pieczeniu, ozdabianiu i pakowaniu ciasteczek.

Pieniądze uzyskane z kiermaszu zasiliły konto Rady Rodziców.