• Podziękowania

• Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy aktywnie włączyli się w organizację Pikniku Rodzinnego.

Dziękujemy mamom i babciom, które piekły ciasta.

Dziękujemy rodzicom, którzy zakupili materiały plastyczne do stoisk kreatywnych, produkty spożywcze, naczynia jednorazowe.

Dziękujemy tym wszystkim, którzy pomogli przygotować piknik: nosili stoliki, krzesła, dmuchali balony, dekorowali ogród, pomagali przy przygotowaniu bufetu i innych stoisk.

Dziękujemy, tym wszystkim, którzy po zakończeniu pikniku zostali aby pomóc nam posprzątać: przenieść stoliki do szkoły, do przedszkola, przenieść sprzęt nagłaśniający, inne sprzęty i wyposażenie stoisk. Dziękujemy tym, którzy zbierali śmieci.
            Dziękujemy tym wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoiska i bufety.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom pikniku za uśmiechy, miłe słowa i wspaniałą zabawę.

• Zbiórka charytatywna

• Informujemy, że zbiórka charytatywna dla Oratorium św. Jana Bosko w Dzierżoniowie zostaje przedłużona do 15.06.2023

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy !

• Piknik Rodzinny

• Informujemy, że głównymi sponsorami Pikniku Rodzinnego są :

Rada Rodziców przy Przedszkolu Samorządowym nr 3 w Skawinie

oraz Bank Spółdzielczy w Skawinie.

• Klub Rodzica

• Centrum Usług Społecznych w Skawinie zaprasza rodziców dzieci w wieku od 3 do 18 r. ż. na spotkanie inaugurujące Klub Rodzica, które odbędzie się 25 maja o godz. 17.30 ul. Ks. J. Popiełuszki 17.

Spotkania odbywać się będą cyklicznie – raz w miesiącu.

Klub Rodzica będzie przestrzenią gdzie można poznać ludzi i nawiązać nowe znajomości, to również miejsce w którym każdy rodzic będzie mógł znaleźć wsparcie i zrozumienie w swoich codziennych wyzwaniach.

• Zbiórka lalek "Barbie"

• Skawińskie Koło Robótek Ręcznych "Razemkowo" wraz z Fundacją "Dar Serca" ogłaszają zbiórkę lalek "Barbie". Lalki mogą być uszkodzone, bez ręki lub nogi.  W ramach akcji "Klinika Lalek", zostaną odnowione i ubrane w stroje wykonane na drutach lub szydełku. Finałem zbiórki będzie planowana na wrzesień wystawa w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Wszystkich, którzy są w posiadaniu takich lalek i chcą wesprzeć akcję prosimy o przekazanie lalek do nauczycielki Renaty Pięta z oddziału IV.

• Dyżur wakacyjny

• Informujemy, że w terminie od 04.05.2023 do 12.05.2023 odbywa się rekrutacja na dyżur wakacyjny.

Szczegółowe informacje dotyczące dyżuru zostały przesłane drogą mailową.