• REKRUTACJA !

• Ogloszenie wyników rekrutacji tj. wywieszenie list zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przyjęcia będzie 20.04.2023 o godzinie 12.00

Swój status można również podglądnąć w systemie rekrutacyjnym  VULCAN

• Rekrutacja na rok szkolny 2023/2024

• W terminie 20 – 31 marca 2023 r. odbywa się rekrutacja dzieci rozpoczynających edukację przedszkolną.

Link do rekrutacji: https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/skawina/News

Przypominamy, że termin składania wniosków online oraz dokumentów do przedszkola pierwszego wyboru mija 31 marca 2023 r. o godz. 15:00. Po tym terminie nie będzie możliwości składania wniosków i dokumentów. Brak wniosku i wymaganych dokumentów uniemożliwia uczestnictwo w rekrutacji.

UWAGA - Wniosek o przyjęcie do przedszkola samorządowego - zał. nr 2 do Regulaminu rekrutacji będzie generował się automatycznie w trakcie składania wniosku za pomocą programu rekrutacyjnego, który trzeba będzie wydrukować, podpisać i złożyć z pozostałymi dokumentami w przedszkolu pierwszego wyboru.

UWAGA - rekrutacja elektroniczna nie zwalnia z obowiązku dostarczenia do przedszkola pierwszego wyboru wydrukowanego wniosku wraz dokumentami potwierdzającymi spełnienie kryteriów rekrutacyjnych. Aktualnie obserwujemy dziesiątki podań złożonych online oraz brak odzwierciedlenia tego stanu w placówkach.

Dzieci ukraińskie w wieku od 3 do 6 lat, przybyłe do Polski po 24 lutego 2022 r., przyjmowane będą do oddziału zorganizowanego w Szkole Podstawowej nr 3 w Skawinie ul. Mickiewicza 11A, telefon: 12 276 76 56. W sprawie przyjęcia dzieci ukraińskich proszę kontaktować z dyrekcją SP 3 w Skawinie w godzinach pracy szkoły.