• Spotkanie Rady Rodziców

• Zapraszam na zebranie Rady Rodziców, które odbedzie się 19.09.2023. o godz. 16.00.

Proszę aby w spotkaniu uczestniczył przynajmniej jeden przedstawiciel "Trójki grupowej".

• Wycieczka do lasu w Radziszowie

• We: wtorek  12.09.2023 – grupa I, III, IV,V i VI pojadą na wycieczkę autokarową do Radziszowa.

Wyjazd planowany jest po śniadaniu ok. godz. 9.00, a powrót na obiad ok. godziny 12.00- młodsze dzieci, a ok. 13.00- starsze

W związku z wyjazdem na wycieczkę prosimy rodziców o:

-ubranie dzieci w wygodny strój i nieprzemakające buty
            -spryskanie dzieci płynem odstraszającym kleszcze
            -wyposażenie dzieci w mały plecak

Dzieci dostaną drożdżówkę oraz wodę mineralną.

Ze względów bezpieczeństwa prosimy o nie dawanie dzieciom: lizaków, twardych cukierków, tik- taków, gumy do żucia, itp.
                                                            Wycieczka częściowo będzie pokryta ze środków   Rady Rodziców

• Zapraszamy na zebranie ogólne rodziców, które odbędzie się o godzinie 16.00:

dla rodziców dzieci starszych z grupy III, IV, V i VI     06.09.2023  tj. środa

dla rodziców dzieci młodszych z grupy  I, II, i VII   07. 09.2023   tj. czwartek

Po zebraniu ogólnym z Dyrektor przedszkola odbędą się spotkania z nauczycielkami w poszczególnych oddziałach.

W związku z zebraniami w dniach  6.09 środa i 7.09 czwartek w miarę możliwości prosimy o odebranie dzieci do godziny 16.00 Prosimy aby na zebrania nie zabierać dzieci !