• Rekrutacja do przedszkola

• Rekrutacja dla dzieci, na rok szkolny 2022/2023 odbywać się będzie  w okresie od 14.03.2022  do 25.03.2022 Rekrutacja dotyczy tylko dzieci nowych.

W tym roku rekrutacja będzie prowadzona elektronicznie na stronie https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/skawina

System rekrutacyjny zostanie otwarty 14 marca o godz. 8:00, a zamknięty zostanie 25 marca o godz. 15:00

Więcej informacji można znaleźć w zakładce Rekrutacja 2022/2023

Dzieci, które już uczęszczają do przedszkola składają deklaracje o kontynuacji.

• Odpłatność za przedszkole

• W dniu dzisiejszym zostały rozesłane rachunki za pobyt i żywienie dzieci za miesiąc LUTY. Prosimy o dokładne sprawdzenie poczty, w tym SPAMu, jeżli rachunek nie dotarł proszę o wiadomość na adres e-mail konserwatorp3skawina@gmail.com W tytule proszę podać grupę, a w opisie imię i nazwisko dziecka.

Prosimy o dokonanie wpłaty do 10 marca

• Pomoc psychologiczna dla uchodźców z Ukrainy

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Skawinie, w związku ze spodziewanym zapotrzebowaniem na pomoc psychologiczną w środowisku dzieci i młodzieży z Ukrainy umożliwia bezpłatne wsparcie specjalistów pod specjalnym numerem telefonu: 12 276 90 00

Możliwy jest również kontakt osobisty w siedzibie Poradni w Skawinie oraz w punktach konsultacyjnych we Wrząsowiacach i w Mogilanach, a także za pomocą komunikatorów internetowych po uprzednim ustaleniu formy i czasu kontaktu.Informuję również, że na stronie konsultanta krajowego oraz konsultantów wojewódzkich z zakresu psychologii klinicznej tworzymy listę miejsc - zweryfikowanych- gdzie osoby (również dorosłe) przybywające z Ukrainy oraz te, których bliscy uczestniczą w działaniach wojennych mogą uzyskać pomoc psychologiczną. Listę miejsc można udostępniać.