• Wakacje w Miejskiej Bibliotece Publicznej

• Pracownicy MBP zapraszają na bezpłatne zajęcia wakacyjne dla dzieci i młodzieży organizowane w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Skawinie. W tym roku będą to „Żywiołowe Wakacje”. Zapisy na zajęcia ruszyły w dniu 14.06 (środa), informacje o zapisach i harmonogram zajęć znajdują się na stronie internetowej www biblioteki oraz plakatach.

• Wyjście na teatrzyk

• We środę 07.06.2023 ok. godz. 9.20 dzieci wyjdą na spektakl do sali teatralnej w Kościele Miłosierdzia Bożego na Ogrodach. Prosimy ubrać dzieci w wygodne buty, a w razie niepogody zapewnić kurtkę przeciwdeszczową lub pelerynę.

Jeżeli będzie ulewny deszcz, dzieci nie pójdą na spektakl.

"Fundacja Wyobraź sobie" organizuje loterie fantową dla uczestników przedstawienia. Warunkiem udziału w loterii jest wypełnienie kuponu przez rodziców. Wpisanie danych kontaktowych i wrzucenie kuponu do oznakowanej urny w sali teatralnej.

Każde dziecko z grupy I, III, IV, V, VI w dniu dzisiejszym tj. 06.06.2023 otrzyma w przedszkolu kupon.
            Jeżeli Państwo chcecie aby dziecko brało udział w loterii proszę wypełnić kupon i zwrócić do nauczycielki.

Kto nie chce podawać swoich danych, prosimy o zwrot kuponu osobie dyżurującej w szatni.