• Nowy rok szkolny 2023/2024 - informacje organizacyjne

• Przedszkole jest czynne 6.00-17.00.

W przedszkolu nie ma uroczystej inauguracji roku szkolnego.

Dzieci można przyprowadzać w godzinach od 6.00 do 8.30 wg potrzeb. O godzinie 8.30 szatnie są zamykane i osoby, które pełnią dyżur w szatni przechodzą do innych obowiązków.

Z szatni, do której wchodzi się po schodkach korzystają dzieci z oddziału:

• II- nowe dzieci 3 i 4- letnie
            • III-„Smerfy” z grupy pani Sylwii Tarsa i pani Agnieszki Zając
            • V- „Biedronki” z grupy pani Joanny Kilmczyk i pani Pauliny Ludkiewicz
            • VII- nowe dzieci 3-letnie z grupy pani Renaty Pięta

Z drugiej szatni (od strony parku) korzystają dzieci z oddziału:

• I- "Misie" z grupy pani Marty Westenholz i pani Wiolety Pęcek
            • IV- ”Żabki” z grupy pani Urszuli Adamczyk i pani Anny Korzeniak-Trąbka
            • VI- 5 i 6- letnie dzieci z grupy pani Anety Pichnickiej

Prosimy aby w pierwszym dniu pobytu w przedszkolu, każde dziecko miało podpisane:

• pantofle- proszę podpisać każdy  pantofel!
            • zapasową zmianę bielizny osobistej  i odzieży (wszystkie grupy)-włożoną do worka/siatki  w szatni
            • piżamę (3 i 4- latki z gr I,  II i VII)

Do szatni dziecko wprowadza rodzic/opiekun, który pomaga w przebraniu dziecka - obowiązkowo odbija kartę dziecka i przekazuje dziecko pracownikowi dyżurującemu w szatni.

Przypominamy, że karty odbijają tylko osoby dorosłe. Przy odbijaniu karty należy sprawdzić czy na ekranie wyświetliło się właściwe imię i nazwisko dziecka.

Prosimy o sprawne przebieranie dzieci i nie przedłużanie pobytu z dzieckiem w szatni.

Za zachowanie dziecka na szatni- w czasie schodzenia i rozchodzenia odpowiada osoba przyprowadzająca lub odbierająca wychowanka. Prosimy pilnować dzieci aby nie biegały i nie wspinały się na ławeczki.

Prosimy w pierwszym dniu uczęszczania dziecka do przedszkola przynieść : wypełnione dokumenty: Kartę informacyjną z numerami telefonów do szybkiego kontaktu oraz upoważnienia do odbierania dzieci. Dokumenty te zostały przesłane do rodziców dzieci kontynuujących  na skrzynkę mailową, a dla dzieci nowych rozdane w czasie zebrania dla dzieci nowoprzyjętych.

W pierwszych dniach prosimy o przychodzenie po dzieci z dowodem osobistym, aby w razie potrzeby okazać osobie dyżurującej w szatni. Musimy poznać wszystkich opiekunów dzieci!

Przedszkole nie odpowiada za rzeczy przyniesione przez dzieci do przedszkola(odzież, zabawki)i pozostawione na salach, szatniach .

Do przedszkola mogą uczęszczać tylko dzieci zdrowe.

Prosimy o zapoznanie się ze statutem, regulaminami i procedurami zamieszczonymi w zakładce Organizacja pracy- Dokumenty.

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

• 1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny, zapraszamy wszystkie dzieci, które kontynuują oraz ropoczynają edukację w naszym Przedszkolu. Przypominamy aby dziecko było przyprowadzone do godz. 8:30

Więcej informacji dla dzieci kontynuujących zostanie wysłanych na adres e-mail.

Więcej informacji dla dzieci nowoprzyjętych zostanie przekazanych na dniu otwartym tj. 31.08.2023r. (informacja poniżej)